Regulamin

1.Należność za pobyt pobierana jest w dniu  przyjazdu . W przypadku wcześniejszego wyjazdu, z przyczyn od nas niezależnych należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

2.Doba rozpoczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu a kończy się o 11.00 w dniu wyjazdu.Zameldowanie od godz 14 ,00 do godz.21,00

3.Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godz 22.00 do 6.00.

4.Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

5.W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca. Prosimy swoim zachowaniem nie zakłócać miejsca wypoczynku innym Gościom. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia noclegu osobie, która narusza tę zasadę.

6.Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

7.W domu obowiązuje całkowity zakaz palenia. W pokojach nie używamy żelazek, grzałek i innych urządzeń. Korzystamy z nich w miejscu wyznaczonym przez właściciela.

8.W przypadku odwołania rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi.

9.Pobyt ze zwierzętami po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

 

Oferta skierowana do turystów ,nie jesteśmy hotelem pracowniczym

Nie wystawiamy faktur

Życzymy udanego wypoczynku.


Znajdź na stronie

LikeBox

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Archiwa

Kategorie