O Nas

U NAS KRAKÓW LOKOWANO

   Nasza Agroturystyka położona jest we wsi Kopernia między Garbem Pińczowskim a Rzeką Nidą na zachodnich krańcach Pińczowa na terenie Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego w obszarze „NATURA 2000”

   Adolf Dygasiński porównał ją do samotnej wyspy na zielonym morzu, to za sprawą rozległych łąk okalających wioskę, na których 5 czerwca 1257 roku miało miejsce nadanie przywileju lokacyjnego dla  Miasta Krakowa przez Księcia Bolesława Wstydliwego.

Zapraszamy do naszej małej choć o dużym znaczeniu historycznym ,malowniczo położonej wioski.W otoczeniu pięknej przyrody znajdą Państwo doskonałe warunki do wypoczynku.

Do dyspozycji  gości oddajemy przestronny,komfortowo urządzony dom.Oferujemy smaczne domowe posiłki zgodne z ideą slow food,przygotowane z produktów pozyskiwanych z naszego gospodarstwa.

Nasze domowe jedzenie przygotowujemy zgodnie z ideą slow food,podajemy gościom  potrawy polskiej kuchni .

Śniadanie – 25zł

Wieczorem kieliszeczek gratis.

Mogą Państwo skorzystać z wielu atrakcji w okolicy lub poleniuchować w naszym ogrodzie wsłuchując się w śpiew licznych ptaków.

To dzięki naszym gościom i ich opiniom o naszej agroturystyce zdobyliśmy ten prestiżowy tytuł. Dziękujemy i zapraszamy na nasze piękne Ponidzie.


Znajdź na stronie

LikeBox

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Archiwa

Kategorie